DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Vahap Seçer’den Silifke’de Kent Katılımı Buluşmaları

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vahap Seçer’den Silifke’de Kent Katılımı Buluşmaları

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Kent Katılımı Buluşmaları’ kapsamında Silifke İlçesi’nde faaliyet gösteren oda, dernek ve sendikaların temsilcileriyle bir araya geldi.

Silifke’nin hızla büyüyen ve gelişen bir kent olduğuna işaret eden Seçer, kent merkezinde yürüttükleri hizmet ve yatırımları Silifke’de de uyguladıklarını belirterek, ilçede hayata geçirdikleri projeleri paylaştı.

13 ilçede hizmet anlayışını eşit bir şekilde sürdürdüklerini ifade eden Seçer, “13 ilçemizin hepsi bizim için aynı değerdedir. Hiçbir ayrım yapmayız. Bize oy vermiş veya vermemiş ayrımımız asla olmadı. Sizlerin de desteğiyle ikinci 5 yılda Mersin’de çok daha dolu hizmetler yapacağız” dedi.

Mersin’in bir tarım kenti olmasından dolayı tarımsal destekleri çok önemsediklerini belirten Seçer, “Tarıma destek vererek insanların evinin dumanının tütmesini sağlıyorsunuz. Onun üretimine katkı yaparak ekonomiye dolaylı bir katkı yapmış oluyorsunuz” ifadelerine yer verdi.