DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.212,69 -1.072

Vahap Seçer Tarsus Duatepe’de yurttaşlarla buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vahap Seçer Tarsus Duatepe’de yurttaşlarla buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Vahap Seçer, dün akşam Tarsus Duatepe Mahallesi’nde halk buluşmasına katıldı. 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Tarsus İlçesi’nde gerçekleştirilen‘Duatepe Halk Buluşmasına katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.

Duatepe Mahallesi Köylü Garajı içinde düzenlenen buluşmada Başkan Seçer’e, CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür, CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, CHP Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Alkım Sümer, Adana Baro Başkanı Semih Gökayaz, CHP Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin, CHP Yenişehir İlçe Başkanı Toprak Çalışkan, CHP Tarsus İlçe Kadın Kolları Başkanı Belda Boroğlu, Meclis üyeleri ve Meclis üyesi adayları ile muhtarlar eşlik etti.

Seçer, yaptığı konuşmada “Tarsuslular alicenap insanlardır, sevgi doludur, kalpleri herkesi sever, kucaklar. İşte ben de Tarsusluları temsilen Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde Anamur’dan Tarsus’a, Çamlıyayla’dan Mut’a herkese hizmet ediyorum. Sizlerin büyük desteğiyle 5 yılımızı geride bıraktık” sözlerine yer verdi.

Vahap Seçer’in konuşmalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“Büyükşehir Belediyesi’nin işleri sağlam olur. Mersin Büyükşehir Belediyesi ‘Tarsus tabiri ile’ çiriş iş yapmaz. Büyükşehir Belediyesi şehir içerisindeki en güzel yolları yaptı. Caddelerini, köy yollarını da yaptı, köylüler memnun. Mersin Büyükşehir Belediyesi yaparsa en iyisini, en kalitelisini yapar”

“Şikayet etmedik, hizmetlerimizi yaptık, yapmaya devam ediyoruz”

“Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri tüm Türkiye’de konuşuluyor. ‘Örnek belediyecilik’ diye bizlerden örnek veriyorlar. ‘Mersin Büyükşehir Belediyesi şöyle çalışıyor, böyle bir proje yapıyor. Sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışı ile yönetiliyor’ diyorlar”

“Başkanınız haraç mezat harcanılmış, borçlanılmış, israf edilmiş kaynaklar, heba edilmiş bir belediye kasası devraldı ama hiçbir zaman şikayet etmedi. Hizmetlerini yaptı, yapmaya da devam ediyor”

“2024 seçimlerinden üstün başarı ile çıkalım. Daha sonra iktidara hazırlanalım. Umutsuzluk yok, her şeyin bir çaresi var, gün doğmadan neler doğar. Hiç merak etmeyin. Biz bu seçimlerden zaferle çıkacağız. Tarsus Belediye Başkanlığı’nı kazanacağız. Mersin Büyük Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı da rekor bir oy ile kazanacağız”

“Tarsus tramvayını yapacağız”

“Hep küçük şeylerle vatandaş zaman geçirdi, oyalandı ama öyle değil. Tarsus çok daha güzel bir şehir olur ve oluyor. Tarsus daha güzel tesislere kavuşuyor, yollar yapılıyor, belediye kendini hissettiriyor. Anamur’a ne kadar yapılıyorsa Tarsus’un Yenice’nin hakkı değil mi? Tabi ki buraya da yapılacak, yapılıyor ve yapılmaya devam edecek. Tarsus tramvayını yapacağız”

“Binlerce konut yapacağız. Bunlar satış amaçlı değil, kiralayacağız. Bu, çok büyük bir istekle yapmak istediğim bir proje. Belediye Evleri alt gelir grubuna mensup vatandaşlarımıza hitap edecek. Bunu tüm Mersin’de yapacağız”

“O’nu kendimize mürşit edinmişiz, önderimizdir. Modern bir toplum yaratalım, eğitimli çocuklar yetiştirelim istiyoruz. ‘Hayatta en hakiki mürşit ilimdir’ demiş Atatürk, çocuklarımız ilimin peşinden gitsin istiyoruz. Dünya ile böyle rekabet etsinler. Biz barış, kardeşlik istiyoruz. Bunun için çalışıyor, buna gayret ediyoruz”

“Size hizmet ediyorsa o belediye başkanını destekleyin”

“Bu oyunlara gelmeyelim. Hangi siyasi partiden, hangi dünya görüşüne mensup olursanız olun, belediye başkanı seçiyorsunuz. Size hizmet ediyorsa o belediye başkanını destekleyin. Elinizi vicdanınıza koyun. Benim milletim emeğe, alın terine saygı duyan bir millettir. O zaman bu belediye başkanınız alın teri döküyorsa, gecesini gündüzüne katıyorsa, emek ediyorsa benim milletime onun yanında durmak yaraşır. Benim milletim de böyle yapıp, ‘Hizmet İttifakı’ çatısı altında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e destek verecektir. Anamur’dan Tarsus’a kadar bunu yapacaktır”

“31 Mart’ta, Mersin’den Türkiye’ye siyasi bir mesaj göndereceğiz”

“31 Mart’ta, Mersin’den Türkiye’ye siyasi bir mesaj göndereceğiz. Ayrım yapmadan hizmet yaparsanız, insanları kucaklarsanız, sevginizi hissettirir, sıcak elinizi, sıcak yüreğinizi insanlara verirseniz hiç merak etmeyin, bunun karşılığı size destek olarak döner. Bunu Mersin’den 31 Mart’ta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, aldığı oy ile tüm Türkiye’ye gösterecek”

“Tarsuslulardan Başkanınız olarak isteğim şudur: CHP Adayı Ali Boltaç, bizim Büyükşehir Meclis üyemiz. Şu anda da adaylık yolunda yol arkadaşlığı yapan bir kardeşimiz. Biz kardeşimize inanıyoruz, güveniyoruz. Ben Başkan olarak da Ali Boltaç’a inanıyorum, güveniyorum. Asla başımızı öne eğdirmeyecek, mahcup etmeyecek. Biz de her zaman onun yanında olacağız. Onun başarılı olması için çaba göstereceğiz. Sıkıntıya girdiği noktada yanında olacağız. Bu birlikteliği sağlarız. Çok değerli, çok önemli hizmetler yaparız. Tarsus Belediye Başkanlığı seçimlerinde sizlerden Ali Boltaç’a destek istiyoruz”

“Ben eminim zafere ulaşan taraf bizler olacağız”

“Ben eminim zafere ulaşan taraf bizler olacağız. Doğruluk, dürüstlük, çaba ve insanlık kazanacak. Bizler Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır’ dediği gibi, görevini en iyi yapanlarız. Bu yönden kalbimiz rahat. Bu seçimlerde de başarılı olup hizmet kervanını Ali Boltaç’ı da ekleyerek sürdüreceğiz”

Daha sonra söz alan CHP Tarsus Belediye Başkanı adayı Ali Boltaç ise şunları söyledi:

Boltaç: “Tarsus artık altın çağını yaşayacak”

“Ayrışmayan, ötekileşmeyen, kutuplaşmayan her zaman bütünleşen bir Tarsus oluşturacağız. Büyükşehir Belediyemizin büyük imkanlarını Tarsus Belediyesi’nin imkanlarıyla bir araya getireceğiz. Tarsus artık altın çağını yaşayacak”

Mehtap abla