DOLAR 32,5858 % 0.17
EURO 35,0764 % 0.2
STERLIN 41,6283 % 0.39
FRANG 36,8743 % 0.2
ALTIN 2.446,82 % 0,58
BITCOIN 65.297,99 -0.18

İYİ Parti Tarsus Belediye Başkanı adayı Seven’den tanıtım etkinliği

Yayınlanma Tarihi : Google News
İYİ Parti Tarsus Belediye Başkanı adayı Seven’den tanıtım etkinliği

İYİ Parti Tarsus Belediye Başkan adayı Op. Dr. Mehmet Yunus Seven, projelerini kamuoyuna anlattığı bir toplantı gerçekleştirdi. 

May Life Plaza salonunda düzenlenen proje tanıtım toplantısına İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Taner Demirer, Genel Sekreter Ayfer Yılmaz, Tarsus İlçe Başkanı Burak Özdil, il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyesi adayları, STK temsilcileri ve muhtarlar katılım gösterdi.

Tarsus Belediye Başkanı adayı Mehmet Yunus Seven projelerini tanıttığı toplantıda söz aldı. Seven, Tarsus kenti için önemli projelere sahip olduğunu bildirirken, “Kötüler için zehir, iyiler için şifa ve dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirecekler için bilgelik anlamı taşıyan Şahmeran efsanesinin doğduğu topraklar olan Tarsus için, yorulmadan çalışmaya yemin etmiş bilge insanlarla yola çıkmış olmanın getirdiği büyük mutluluk ve heyecan içerisindeyim” diye konuştu.

Seven’in konuşmalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“1 Nisan sabahından itibaren hayata geçireceğimiz projelerimizi sizlerle paylaşacak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve heyecan içerisindeyim. Sokakları tarihin sonsuzluğuna açılan, attığınız her adımda yaşanmışlıkların izini barındıran kadim kentimizi hak ettiği değere kavuşturacak olmanın heyecanı içerisindeyim”

“1 Nisan’dan itibaren hayata geçirecekleri en büyük projenin  Tarsus’un yıpranan sosyal ilişkilerini, unutulan komşuluk, zayıflayan akrabalık ilişkilerini yeniden imar etmek olacağını belirten Seven, “Biz aklına imar denince rant gelen yöneticiler olmayacağız.”

“Geçmişini inkar ve ihmal etmeyen ondan ilham alan, modern ilim ve fenle, şehri geleceğe hazırlayan, hayatın ahengini tutturan,ve mutluluk üreten bir yönetim arzuluyor. Tarsuslu hemşehrilerim cebinde ki paraya güvenerek ortaya çıkan serseri ruhlu, ne konuştuğunu bilmeyen, halka üstten bakan yöneticileri arzulamıyor. Tarsuslu hemşehrilerim geçmişi temiz, aklın ve biliminin ışığında ilerleyen mutluluk üreten bir yönetim arzuluyor.”

“Ben bugüne kadar görev yapan ve aktif olarak görevine devam eden belediye başkanımız dahil olmak üzere geçmiş bütün belediye başkanlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. 1 Nisan sabahı tüm Türkiye Tarsus seçimlerini konuşacak. 3 ay önce hiç şans vermedikleri fakat ellerine geçen her anketin ardından korkudan tür tir titredikleri İYİ Parti’yi konuşacak.”

“Onlar korkmakta haklılar çünkü ranta, talana, yalana geçit vermeyeceğiz. Onlar korkmakta haklılar çünkü biz bilge insanlarla yola çıktık. Akılla hareket ettik, bilimle de yöneteceğiz. 1 Nisan sabahı tüm Türkiye sizlerin kararlılığını takdir edecek.”

“Çünkü sizler Tarsus’ta büyük bir tarih yazacaksınız. Bugün burada açıklayacağımız projelerimizle Tarsus’un istihdam sorununu ortadan kaldıracağız. Tarsus’un trafik ve otopark sorununu çözeceğiz. Tarsus’u modern ve çağdaş bir görüntüye kavuşturacağız. Benimle birlikte bu yolu yürüdüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum. İnandığınız değerleri savunduğunuz için hepinize minnettarım. Tarsus ve Tarsuslular hizmetlerin en iyisine layıktır”