DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Saadet Partisi Adana ve Mersin Adayını Açıkladı

Yayınlanma Tarihi : Google News

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara’da düzenlenen toplantıda 339 belediye başkan adayını açıkladı. Buna göre Saadet Partisi’nin Adana adayı ise Hüseyin Acarlar oldu.

Saadet Parti’nin Adana ve Mersin İlçe Başkan Adayları da şu şekilde:

Adana Çukurova – Güngör Vedat Şenol Beycioğlu

Adana Feke – Hasan Gezer

Adana Kozan – Muammer Özçelik

Adana Sarıçam – Süleyman Gönül

Mersin Akdeniz – Mehmet Faruk Süzen

Mersin Aydıncık – Mert Yeşilgöz

Mersin Bozyazı – Mehmet Lutfi Uğuz

Mersin Çamlıyayla – İzvan Nergiz

Mersin Erdemli – Mehmet Yıldız

Mersin Gülnar – Hüseyin Arslan

Mersin Mezitli – Burak Canlı

Mersin Mut – Ahmet Kara

Mersin Silifke – Mehmet Ali Gök

Mersin Tarsus – Enver Varlı

Mersin Yenişehir – Mustafa Özdemir

Yerel seçime sayılı günler kala partilerin aday tanıtımları devam ederken Saadet Partisi de aralarında Ankara ve Adana’nın da olduğu 339 belediye için adaylarını açıkladı.

Ankara’da gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’da katıldı.

BirGün’ün haberine göre; Karamollaoğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim için belediye başkan adaylarının açıklanmasının öncesinde konuşan Karamollaoğlu, “Bizim genel başkanlarımız dert babası olacak. Mesai saatleri, hafta sonu ve tatilleri olmayacak” dedi.

“Bir avuç müteahhidi zengin etmeyeceğiz” diyen Karamollaoğlu şunları söyledi:

“Belediye kasasından vatandaşa caka satma dönemi bitecek. Partizanlık, yandaşlık ve adam kayırma dönemi bitecek. Fil dişi kulelerinde, altın varaklı koltuklarında sefa süren başkanlar dönemi bitecek. İmar planlarında yapılan haksız uygulamalar son bulacak. Bizim belediye başkanlarımız her daim halkın içinde, halkla beraber olacak. İmar planlarında, sadece vatandaşın ihtiyaçları gözetilecek. Belediyeler artık gerektiğinde feragat etmesini bilecek, öğrenecek. Önceliğimiz her daim ahlak ve adalet olacak. Önceliğimiz insanımız ve şehirlerimiz olacak. Sosyal projelerimizle, altyapı ve ulaşım yatırımlarımızla, insanımıza ve şehirlerimize rahat bir nefes aldıracağız.”

Açıklanan adayların tamamı şöyle:

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara’da düzenlenen toplantıda 339 belediye başkan adayını açıkladı. Buna göre Saadet Partisi’nin Adana adayı ise Hüseyin Acarlar oldu. Saadet Parti’nin Adana ve Mersin İlçe Başkan Adayları da şu şekilde: Adana Çukurova – Güngör Vedat Şenol Beycioğlu Adana Feke – Hasan Gezer Adana Kozan – Muammer Özçelik Adana Sarıçam – […]

DEVAMINI OKU

YORUM YAP