DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mersin’de Vahap Seçer Mezitli Seçim Koordinasyonu açıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mersin’de Vahap Seçer Mezitli Seçim Koordinasyonu açıldı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer’in Mezitli Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı. Başkan Seçer, merkezi CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer ve Mezitli halkıyla birlikte açtı.

Çalışan, alın teri döken insanların her zaman kazanan taraf olacağını belirten Seçer, vatandaşlara karşı samimi ve dürüst olduklarına dikkat çekerek “Dik duvar yıkılmaz, doğru kalır. Dürüst, çalışkan insanlar kazanır. Biz de çalışıyoruz. Biz de vatandaşımıza karşı samimiyiz, dürüst davranıyoruz. Biz parayı çalmıyor, çaldırmıyor, israf etmiyoruz. Onun için bu para bereketli, onun için bütün Mersine yetiyor. Bu şekilde de devam edecek” ifadelerini kullandı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak Mezitli ilçesi sınırlarında birbirinden önemli çalışmalar yaptıklarını aktaran Seçer, sahilde bulunan Adres Okuma Salonu’ndan söz ederek “Bizim belediyeciliğimiz halktır. Sahilleri ranta değil, halka açtık. Sahile dünyanın en güzel restoranını yapmadık, halka açtık. Çocuklarımız gitsin orada eğitim öğretim görsün, onların da hakkı dedik. İşte Cumhuriyet Halk Partili belediyecilik, sosyal demokrat belediyecilik bu olsa gerek” dedi.

Mersin il genelinde 27 tane Eğitim Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi’nde toplam 7 bin 200 öğrenciyi LGS ve YKS’ye hazırladıklarını belirten Seçer, “Eğitime önem veriyoruz. Biz eğitimde fırsat eşitliği diyoruz. Öyle sadece merkezde göstermelik, günü kurtarmak için değil. 7 bin 200 öğrenciden bahsediyorum. İşte onun için belediye var, sosyal demokrat belediyecilik anlayışı var” diye konuştu.

Farklı partilerin adaylarını arayarak başarı dileğinde bulunduğundan da söz eden Seçer, “Demokratik bir mücadele içerisindeyiz. Biz herkesin oyunu istiyoruz” dedi. Çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini vurgulayan Seçer, “Çok güzel işler yapacağız. Seçimi kazanacağız. Mezitli’de Ahmet Serkan Tuncer de kazanacak, çok büyük bir oy oranıyla kazanacak. Mersin’de Vahap Seçer kazanacak, tarihi bir farklı kazanacak. Bu iddiayı da buradan ortaya koyuyoruz” diye belirtti.