DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İyi Parti’den Ayyüce Türkeş Adana Adayı Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News

İYİ Parti, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için 5 büyük şehirdeki belediye başkan adaylarını açıkladı.

İYİ Parti 5 büyük şehirde belediye başkan adaylarını açıkladı.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde İYİ Parti’nin Manisa, Adana, Antalya, Kayseri ve Samsun büyükşehir belediye başkan adayları belli oldu.

Eski MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in kızı ve İYİ Parti Milletvekili Ayyüce Türkeş, partinin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu.

İYİ Parti; Manisa’da Gürhan Özcan’ı, Antalya’da Nesrin Ünal’ı, Kayseri’de Kazım Yücel’i, Samsun’da ise İmren Nilay Tüfekçi’yi aday gösterdi. BirGün’ün haberine göre; Partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenleyen İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, İstanbul ve Ankara adayları hakkında “Temennimiz ocak ayı içinde bu adaylarımızı açıklama yönünde” dedi.

Zorlu, CHP lideri Özgür Özel’in Anayasa Mahkemesi’nin hakkında ikinci kez hak ihlali kararı verdiği TİP Hatay Milletvekili Can Atalay için 14 Ocak’ta düzenleneceğini duyurduğu yaptığı miting çağrısına katılmayacaklarını da açıkladı.

İYİ Parti, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için 5 büyük şehirdeki belediye başkan adaylarını açıkladı. İYİ Parti 5 büyük şehirde belediye başkan adaylarını açıkladı. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde İYİ Parti’nin Manisa, Adana, Antalya, Kayseri ve Samsun büyükşehir belediye başkan adayları belli oldu. Eski MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in kızı ve İYİ Parti Milletvekili Ayyüce […]

DEVAMINI OKU

YORUM YAP