DOLAR 32,5858 % 0.17
EURO 35,0764 % 0.2
STERLIN 41,6283 % 0.39
FRANG 36,8743 % 0.2
ALTIN 2.446,82 % 0,58
BITCOIN 65.297,99 -0.18

Vahap Seçer, Mersin Ekonomi Platformu bileşenleriyle buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vahap Seçer, Mersin Ekonomi Platformu bileşenleriyle buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve  CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Mersin Ekonomi Platformu bileşenleriyle bir araya geldi.

5 yıl boyunca hizmetlerinde asla ayrım yapmadıklarını vurgulayan Seçer, “Mersin’de yaşayan herkesin belediyesi olduk” dedi.  Yaptıkları tüm çalışmaların bir plan ve program kapsamında olduğunu vurgulayan Seçer, “Seçim için bir şey yapmadık. Biz son güne kadar çalışıyoruz. Bizim seçimden öte bir mesaimiz var; o da ‘hizmetler.’ ” diye konuştu.

“Gelir düzeyi düşük yurttaşlar için  Sosyal Konut”

Gelecek dönem hayata geçirecekleri majör projeleri anlatan Seçer, ‘Metro Projesi’nde süratle yol alacaklarını aktarırken, gelir düzeyi düşük yurttaşlar için de ‘Sosyal Konut’ yapacaklarını söyledi. Kentte yeşil alanları artırmak için de çalışmalar sürdürdüklerini belirten Seçer, Mersinlilere ‘Müftü Deresi Yaşam Vadisi’ni kazandıracaklarını duyurdu.

Hangi partiye mensup olursa olsun insanların kendisinin hizmetlerinin farkında olduğunu belirten Seçer, “Ama şunu bir iddia olarak da söyleyebilirim; bugüne kadar partime ve geçtiğimiz seçimde şahsıma oy çıkmayan ya da çok az oy çıkan sandıklardan hizmetlerin karşılığı olarak çok destek alacağımı göreceğiz” dedi.