DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.819,68 -0.083

The Walking Dead’in yeni devam dizisinin Türkiye yayıncısı belli oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
The Walking Dead’in yeni devam dizisinin Türkiye yayıncısı belli oldu

The Walking Dead‘in 6 bölümlük devam dizisi 26 Şubat’ta başlıyor. Her hafta bir bölümü yayınlanacak Türkiye’deki yayıncısı da belli oldu. 

Dünyada ilgiyle izlenen Amerikan televizyon dizisi The Walking Dead’in 6 bölümlük yeni devam dizisi ‘The Walking Dead: The Ones Who Live’ 26 Şubat’ta başlıyor.

Dizinin 6 bölümlük ilk devam dizisi ‘Dead City’ 19 Haziran’da, ikinci devam dizisi ‘Darly Dixon’ 11 Eylül tarihinde Türkiye’de yalnızca TV+’ta yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştü.

The Ones Who Live da Türkiye’de 26 Şubat’ta ABD ile aynı anda TV+ ekranlarında olacak.

Yeni dizide Danai Gurira (Michonne) ve Andrew Lincoln (Rick Grimes) başrolde olacak. Devam dizisinde Rick ve Minhonne’un birbirlerinden uzun süre ayrı kalmalarına rağmen tüm zorlukları aşarak birbirlerini bulma çabası anlatılacak. 6 bölümden oluşan dizinin her bölümü 60 dakika sürecek.

ABD ile aynı anda her hafta yeni bir bölüm TV+’ta yayında olacak.

Scott Gimple ve Danai Gurira tarafından yaratılan yüksek bütçeli dizi, ilk kez 2022’de duyuruldu. Rick Grimes, yeni spinoff The Walking Dead: The Ones Who Live’le geri dönmeden önce, dizinin baş yapımcısı ve yaratıcısı Scott Gimple, serinin kahramanıyla ilgili popüler bir hayran teorisinin ardındaki gerçeği geçtiğimiz ay açıkladı.

Devam dizisi dizi, Rick’in geri dönüşünü ve CRM tarafından yakalandığından bu yana yaşadıklarını ele alacak. Sevilen karakterlerden bir diğeri olan Michonne da geri dönecek ve Rick’i eve götürmeye çalışacak.ComicBook.com’a açıklamalarda bulunan Gimple, The Walking Dead hayranlarının Rick’in hâlâ ilk sezondaki gibi hastanede ve komada olduğu, serinin de Rick’in uyanmasıyla sona ereceği yönündeki teorisine değindi.

Baş yapımcı, The Ones Who Live gösterime girmeden bu teoriyi çürüttü ancak hayran teorilerini sevdiğini ifade etti. “Bir şey söyleyeyim mi? Bu tür şeyleri çok fazla okumamaya çalışıyorum” diyen baş yapımcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çünkü hayran teorilerini sevmeme rağmen bu tür şeyleri istemeden de olsa kabul etmek istemiyorum. 52 yaşındaki Amerikalı yazar, açıklamasına şöyle devam etti: “Ama Rick’in hâlâ o yatakta ve komada olduğuna inanan insanları seviyorum. Yani, bu her zaman böyledir, çizgi romanda bile böyle… Bu bir spoiler değil…. O uyanık.

Hayran teorisine göre Rick, zombi kıyametine sürüklenmeden önce karnından vurulmuş ve uyanamadığı bir komaya girmişti. Teori dizideki tüm yaşananların Rick’in zihninde kurdukları ve diğer hayatta kalanların doktorlarla ziyaretçilerden ibaret olmasına kadar uzanıyor.

The Walking Dead: The Ones Who Live 25 Şubat’ta gösterime girecek.

The Ones Who Live, nihayet Michonne’la Rick’i buluşturarak ana karakteri geri getireceği için serinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.