DOLAR 32,5858 % 0.17
EURO 35,0764 % 0.2
STERLIN 41,6283 % 0.39
FRANG 36,8743 % 0.2
ALTIN 2.446,82 % 0,58
BITCOIN 65.297,99 -0.18

MHP Hüseyin Sözlü’yü Görevden Aldı 3 İlçe Başkanlığını Kapattı

Yayınlanma Tarihi : Google News

MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yeşil, Hüseyin Sözlü’nün görevden alındığını ve Adana’da bulunan Karaisalı, Saimbeyli ve Yumurtalık İlçe başkanlıklarının kapatıldığını açıkladı.

AKP’nin iktidar ortağı MHP, yerel seçim sürecinde MHP Siyasi ve Yerel İşlerden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü’nün yerel seçim çalışmaları esnasında parti disiplinine ve politikalarına aykırı davranışlar sergilemesi nedeniyle başdanışmanlık görevinden alınarak merkezi disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, sanal medya hesabından yaptığı açıklamada, Adana ilinin Karaisalı, Saimbeyli ve Yumurtalık ilçe başkanlıklarının da aynı gerekçe ile kapatıldığını açıkladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yeşil, Hüseyin Sözlü’nün görevden alındığını ve Adana’da bulunan Karaisalı, Saimbeyli ve Yumurtalık İlçe başkanlıklarının kapatıldığını açıkladı. AKP’nin iktidar ortağı MHP, yerel seçim sürecinde MHP Siyasi ve Yerel İşlerden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü’nün yerel seçim çalışmaları esnasında parti disiplinine ve politikalarına aykırı davranışlar sergilemesi nedeniyle başdanışmanlık görevinden alınarak […]

DEVAMINI OKU

YORUM YAP