DOLAR 32,5292 % 0.03
EURO 35,0182 % 0.32
STERLIN 41,4724 % 0.28
FRANG 36,7931 % 0
ALTIN 2.438,02 % 0,11
BITCOIN 65.073,71 -0.199

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer Akkent Semt Pazarı’nda Halkla Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Seçer Akkent Semt Pazarı’nda Halkla Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, sık sık gerçekleştirdiği pazar ziyaretlerini sürdürerek halkla buluşmaya devam ediyor. Seçer, Yenişehir ilçesinde bulunan Akkent Mahallesi Semt Pazarı’nda esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Seçer’e ziyaretinde, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenişehir İlçe Başkanı Toprak Çalışkan, Akkent Mahallesi Muhtarı Zakir Oğultekin, Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ile bürokratları eşlik etti.

Başkan Seçer’i karşılarında görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten bir esnaf, “Hoş geldiniz başkanım. Sizi aramızda görmek ne güzel. Sizi çok seviyoruz başkanım” ifadelerini kullandı. Başkan Seçer de Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman Mersin halkına hizmet etmek için çalışacaklarını belirtti.

Pazarda alışveriş yapan bir vatandaş ise başka bir partiye mensup olduğunu ancak yerel seçimlerde Başkan Seçer’e oy vereceğini belirterek, “Her zaman sizin yanınızdayız” dedi. Hatay’dan gelen depremzede vatandaş ise “Kapınızı açtınız. Yardımlarınızı eksik etmediniz. Elimizden tuttunuz. Sayenizde burada kendimizi yabancı hissetmedik” diyerek Büyükşehir’in yardımları için teşekkür etti. Başkan Seçer de “Biz bir milletiz. Sizin acınız bizim acımız” diyerek her zaman yanlarında olacaklarını vurguladı. Bir başka depremzede ise “Sayenizde Mersin’e yerleştik. Sizi seviyoruz. Her zaman destekliyoruz” ifadelerini kullandı. Seçer de “Hoş geldiniz, siz mutluysanız biz de mutluyuz” dedi.

Ziyarette esnaf ve vatandaşın sorun ve taleplerini dinleyen Seçer, her türlü talep ve şikayetlerini Teksin’e bildirmeleri ve böylelikle hızlıca çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Seçer daha sonra mahallede bulunan bir kahvehaneyi de ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Pazar ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi personeli tarafından vatandaşa önlük ile Pazar çantası  çocuklara ise oyuncak dağıtımı yapıldı.