DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

HEDEP Eş Genel Başkanı’ndan yerel seçim açıklaması: Batıda ittifaklara açığız

Yayınlanma Tarihi : Google News

HEDEP Yerel Yönetimler Kurulu’nun düzenlediği Demokratik Yerel Yönetimler Konferansı Ankara’da başladı.

Burada yaptığı konuşmada, “Bu konferansımızı yaparken bir seçim sürecine de yaklaştık. Yeni dönemde ne yapacağımız merak ediliyor. Belki buradaki arkadaşlarımızın da merak ettiği şeyler var” diyen HEDEP Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, yerel seçimlerde nasıl tavır alacaklarına dair açıklamalarda bulundu.

Yerelde sürekli bizler kaybettiren konumda olmamalıyız” ifadelerini kullanan Bakırhan, şöyle devam etti:

Bu kadar ödenen bedel ve çaba sonrasında bizler bulunduğumuz her yerde irademizin yönetimlere yansımasını istiyoruz. Bizler dolaylı olarak herhangi bir ittifak tarafı olmak zorunda değiliz dediler. Bizler eğer bir ittifak yapılacaksa bu ittifakın açık ve şeffaf bir şekilde kamuoyunun gözü önünde yapılmasını istiyoruz.

HEDEP Yerel Yönetimler Kurulu’nun düzenlediği Demokratik Yerel Yönetimler Konferansı Ankara’da başladı. Burada yaptığı konuşmada, “Bu konferansımızı yaparken bir seçim sürecine de yaklaştık. Yeni dönemde ne yapacağımız merak ediliyor. Belki buradaki arkadaşlarımızın da merak ettiği şeyler var” diyen HEDEP Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, yerel seçimlerde nasıl tavır alacaklarına dair açıklamalarda bulundu. “Yerelde sürekli bizler kaybettiren konumda olmamalıyız” […]

DEVAMINI OKU

YORUM YAP