DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Haluk Bozdoğan Bağımsız Aday Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, bağımsız adaylık kararını açıkladı.

Başkan Bozdoğan’ın bağımsız adaylık kararı, belediye personeli ve Tarsus halkı arasında olumlu bir karşılık buldu.  Bağımsız adaylık kararını, “Tarsus için daha güçlü yarınlara” yönelik bir adım olarak değerlendiren Başkan Bozdoğan, halkın her zaman siyasetin üzerinde olduğunu ve bu anlamda Tarsus’a daha iyi hizmet etmek adına bağımsızlık kararı aldığını ifade etti.

Başkan Bozdoğan, 2024 seçimlerinin Tarsus için bir dönüm noktası olacağını belirtti. Yerel seçimlerin 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşeceğini hatırlatan Bozdoğan, Tarsus halkının desteğiyle daha büyük başarılar elde etmeyi hedeflediğini dile getirdi. Büyük Tarsus Hareketi, Tarsus’un kalkınma ve gelişme hedeflerine yeni bir ivme kazandırmayı amaçlıyor.

Halkın her zaman siyasetin üzerinde olduğunu vurgulayan Tarsus Belediye Başkanı  Haluk Bozdoğan “Herhalde ömrümün son 20 yılında bu kadar duygulanmadım. Allah hepinizden razı olsun. Burada o kadar güzel şeyler yaptınız ki. O kadar güzel çalıştınız ki hepinizi çok seviyorum. Sizlerin bugün burada beni şu karşılarken aklıma getirdiğim hep bir şey vardı siyaset halkın üzerinde olamaz. Ne olursa olsun halk siyasetin her zaman üzerindedir” diye ifade etti.

Konuşmalarına devam eden Başkan Bozdoğan “Bugün şu güzelim Tarsus’a hain oyun oynamaya ve özellikle de rantın peşinden gidenlere karşı benimle birlikte yaptığınız yoldaşlığı hiçbir zaman unutmayacağım. Bu hikâye, bu destan devam edecek. Eskiden daha güçlüyüz, emin olun. Bugün hem sağdan hem soldan sabaha kadar binlerce telefon geldi. Binlerce mesaj geldi. Demek ki değerli dostlar, değerli işçiler, değerli memurlarım, biz çok güzel işler yapmışız. O yaptığınız işlerle her biriniz gurur duyun. Ama asıl destan 31 Mart 2024’de yazılacak. Ve sizlere söz veriyorum, halka her gittiğim yerde bunların ne olduğunu anlatacağım” dedi.

Yepyeni bir zaferin olacağını belirten Başkan Bozdoğan “Çalıştırmadıkları meclisi ve bugünkü gelinen belediyenin performans testlerinde Ankara’da her zaman ilk 10’da olmasını herkese anlatacağım. Sizlerle gurur duyuyorum. Size benim onurumsunuz. Ama sizlerden rica ediyorum, daha fazla çalışalım, daha fazla kenetlenenim, daha fazla birlikte olalım, yepyeni bir zafer olacak. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, bağımsız adaylık kararını açıkladı. Başkan Bozdoğan’ın bağımsız adaylık kararı, belediye personeli ve Tarsus halkı arasında olumlu bir karşılık buldu.  Bağımsız adaylık kararını, “Tarsus için daha güçlü yarınlara” yönelik bir adım olarak değerlendiren Başkan Bozdoğan, halkın her zaman siyasetin üzerinde olduğunu ve bu anlamda Tarsus’a daha iyi hizmet etmek adına bağımsızlık […]

DEVAMINI OKU

YORUM YAP