DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Fındıkpınarı Katlı Otopark ve Pazar Yeri Açılışı ile Paket Atık Su Arıtma Tesisi Temel Atma Töreni Gerçekleşti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Fındıkpınarı Katlı Otopark ve Pazar Yeri Açılışı ile Paket Atık Su Arıtma Tesisi Temel Atma Töreni Gerçekleşti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Fındıkpınarı Katlı Otopark ve Pazar Yeri Açılışı ile Paket Atık Su Arıtma Tesisi Temel Atma Töreni’ne katıldı.

Fındıkpınarı’nda yaşanan trafik ve araç parkı sorununu çözüme kavuşturmak için hayata geçirdikleri katlı otopark hakkında yurttaşlara bilgi veren Seçer, projenin maliyetinin toplam 46 milyon 300 bin 750 lira olduğunu söyleyerek, “Bu para sizin paranız. Sizin paranızı size harcıyoruz” dedi.

Fındıkpınarı’nda yaşanan su sorunu için de hızla çalışmalara başladıklarını aktaran Seçer, “Burada tüm içme suyu şebekelerini değiştirdik. Kaynak sorunumuz var, arkadaşlar iki bölge tespit etti. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde sondaj çalışmalarını başlatıyorlar. Bu sayede Fındıkpınarı’nın kaynak sorununu da gidereceğiz” dedi.

Vazifelerini en iyi şekilde yaptıklarının altını çizen Seçer, “Belediye Başkanı halkın içindedir, halkın ta kendisidir. Belediye başkanı kentinde yaşayan bütün gruplarla, farklılıklarla, toplulukla iyi ilişkiler içerisinde olmak zorundadır. Kentlere böyle belediye başkanları gelmeli” diye konuştu.

Seçer, görev ve sorumluluk bilinci içerisinde hareket ettiklerine dikkat çekerek, “5 yıldır bu bölgenin hassasiyetlerine, dengelerine, ihtiyaçlarına, taleplerine göre çalıştık. Ezbere değil, dersimize çalıştık öğrendik, uygulamaya koyduk” dedi.

Seçer, Mersin’in her noktasını sevdiklerini söyleyerek, “Bu başkan Mersin’i seviyor. Bu halk da başkanına güveniyor, inanıyor. 5 yıl daha sizlere hizmet edeceğiz. Hizmet kervanı kaldığı yerden devam etsin, daha da güzel hizmetler yapalım. Hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde bir 5 daha gidelim” ifadelerine yer verdi.