DOLAR 32,3492 % 0.08
EURO 34,4489 % -0.75
STERLIN 40,3588 % -0.61
FRANG 35,5154 % -0.01
ALTIN 2.488,99 % 1,13
BITCOIN 2.336.471 0.172

Akif Kemal Akay’dan Seçim Çalışmaları

Yayınlanma Tarihi : Google News
Akif Kemal Akay’dan Seçim Çalışmaları

Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, seçim maratonunda ilçenin mahallelerini ziyaret ederek ev toplantılarını aralıksız sürdürüyor.

Hadırlı mahallesinde Feride ve Esat Aydıngülü ailesinin tertiplediği ev sohbet toplantısına katılan Başkan Akay, “Gücümüzü halkımızın sevgisinden alıyoruz. Bu sevgi bize şevk veriyor, yeniden hizmet anlamında bizlere destek veriyor. Desteğiniz, ilginiz ve güveniniz ile 5 yıl daha Seyhan’ı birlikte yönetmeye devam edeceğiz! dedi.

Belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetleri ana başlıklarıyla sohbet toplantısında Seyhan halkına anlatmaya devam eden Başkan Akif Kemal Akay, halktan gelen talepleri de dinleyerek notlarını almayı sürdürüyor. Başkan Akay, ‘Seyhan’ın gerçek sahibi halkımızdır. Onların istekleri doğrultusunda bugüne kadar hizmetlerimi şekillendirip halkın huzuruna çıktık. Bundan sonra da halk isteyecek, biz de o istekler doğrultusunda hizmet edeceğiz’ açıklamasında bulundu.

Başkan Akay, Seyhan’ın 96 mahallesinde halkın yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti görmenin kendisinin önümüzdeki 5 yıllık dönemde daha fazla hizmet etmesinde yol haritası oluşturduğuna da dikkat çekti.

Akay, ‘Üreten Seyhan diyerek yola çıktık. Ürettik, hizmetlerimizin devamı da bu ürettiklerimizi daha da geliştirip genişleterek Seyhan halkının emrine sunacağız’ dedi.