DOLAR 31,0266 % 0.05
EURO 33,7811 % 0.51
STERLIN 39,4535 % 0.61
FRANG 35,3726 % 0.32
ALTIN 2.023,12 % 0,24
BITCOIN 1.618.328 0.468
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Ligi
20:45
Stade Rennais Stade Rennais
20:45
AC Milan AC Milan
20:45
Freiburg Freiburg
20:45
Racing Club de Lens Racing Club de Lens
20:45
Toulouse FC Toulouse FC
20:45
Benfica Lisbon Benfica Lisbon
20:45
Karabağ FK Karabağ FK
20:45
SC Braga SC Braga
23:00
AS Roma AS Roma
23:00
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
23:00
Sporting Lisbon Sporting Lisbon
23:00
Young Boys Bern Young Boys Bern
23:00
Sparta Prague Sparta Prague
23:00
Galatasaray Galatasaray
23:00
Marsilya Marsilya
23:00
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
02:00
Club Argentino Colonial Club Argentino Colonial
3 : 1
CD Juventud Unida Coronel Baigorria CD Juventud Unida Coronel Baigorria
11:30
Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
11:30
Sokol Saratov Sokol Saratov
16:00
FK Krasnodar FK Krasnodar
16:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
18:00
Stromsgodset Stromsgodset
18:00
RB Linense RB Linense
18:20
Broenshoej BK Broenshoej BK
18:20
Nykoebing FC Nykoebing FC
20:00
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
20:00
Atus Velden Atus Velden
21:00
SC Fürstenfeld SC Fürstenfeld
21:00
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi
20:45
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
20:45
Servette Geneva Servette Geneva
20:45
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
20:45
Real Betis Sevilla Real Betis Sevilla
20:45
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
20:45
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
23:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
23:00
Sturm Graz Sturm Graz
23:00
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
23:00
Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
23:00
Ferencvarosi Budapest Ferencvarosi Budapest
23:00
Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus
23:00
Legia Warszawa Legia Warszawa
23:00
Molde FK Molde FK
İtalya - Serie A
22:45
Torino FC Torino FC
22:45
Lazio Rome Lazio Rome
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
20:00
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
20:00
Al-Wehda FC Al-Wehda FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
0 : 2
Club Nacional de Football Club Nacional de Football
03:30
Club Aurora Club Aurora
1 : 1
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
03:30
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
1 : 0
Atletico Nacional Medellin Atletico Nacional Medellin
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
03:30
Panama Panama
0 : 6
Kolombiya Kolombiya
06:15
Brezilya Brezilya
1 : 0
Porto Riko Porto Riko
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
16:30
Romanya Romanya
16:30
Yunanistan Yunanistan
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
11:00
Macarthur FC Macarthur FC
2 : 2
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
19:00
PFK Navbahor Namangan PFK Navbahor Namangan
21:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
21:00
Foolad Mobarakeh Sepahan SC Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00
CA Independiente de la Chorrera CA Independiente de la Chorrera
0 : 1
New England Revolution New England Revolution
06:00
Cavalry FC Cavalry FC
0 : 3
Orlando City SC Orlando City SC
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
Jeugd KV RS Waasland Beveren Jeugd KV RS Waasland Beveren
21:30
KAS Eupen KAS Eupen
ABD - ABD MLS
04:00
Inter Miami CF Inter Miami CF
2 : 0
Real Salt Lake Real Salt Lake
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
2 : 1
Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve
3 : 0
Gimnasia de la Plata Reserve Gimnasia de la Plata Reserve
03:00
Atletico Tucuman Reserve Atletico Tucuman Reserve
1 : 2
Rosario Central Reserve Rosario Central Reserve
03:00
Independiente Reserve Independiente Reserve
0 : 1
CA Huracan CA Huracan
23:00
Instituto AC Cordoba Reserves Instituto AC Cordoba Reserves
23:00
CA Banfield CA Banfield
23:00
San Lorenzo de Almagro Res. San Lorenzo de Almagro Res.
23:00
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
23:00
CA Sarmiento de Junin CA Sarmiento de Junin
23:00
Defensa Y Justicia Reserve Defensa Y Justicia Reserve
23:00
CA Talleres de Cordoba Reserve CA Talleres de Cordoba Reserve
23:00
CA Platense CA Platense
23:00
Estudiantes de LP Reserve Estudiantes de LP Reserve
23:00
CA Union Santa Fe Reserve CA Union Santa Fe Reserve
Azerbaycan - Birinci Lig
12:00
Irevan Irevan
12:00
ENERGETIK MINGECHEVIR ENERGETIK MINGECHEVIR
13:00
Zaqatala FK Zaqatala FK
13:00
Imisli FK Imisli FK
14:00
Difai Agsu Difai Agsu
14:00
Shamakhi FK Shamakhi FK
BAE - Division 1
16:25
AL Jazira AL Hamra AL Jazira AL Hamra
16:25
Dibba Al-Hisn SC Dibba Al-Hisn SC
16:30
Al-Hamriyah Al-Hamriyah
16:30
AL Arabi (UAE) AL Arabi (UAE)
16:30
Gulf United Gulf United
16:30
Fujairah FC Fujairah FC
Bahreyn - 2nd Division
19:00
AL ITTIFAQ BHR AL ITTIFAQ BHR
19:00
Qalali Club Qalali Club
19:00
Al Ittihad Al Ittihad
19:00
AL Budaiya AL Budaiya
19:00
Um Alhassam Um Alhassam
19:00
Etehad Alreef Etehad Alreef
Bolivya - Profesyonel Lig
01:00
GV Club Deportivo San Jose de Oruro GV Club Deportivo San Jose de Oruro
01:00
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
03:00
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
0 : 2
Club Bolivar Club Bolivar
22:00
Royal Pari FC Royal Pari FC
22:00
CA Nacional Potosi CA Nacional Potosi
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
01:15
Barcelona Ilheus BA Barcelona Ilheus BA
1 : 0
Ad Bahia De Feira Ba Ad Bahia De Feira Ba
Brezilya - Campeonato Capixaba
01:00
Porto Vitoria ES Porto Vitoria ES
2 : 1
Serra FC ES Serra FC ES
Brezilya - Catarinense
02:00
Joinville EC SC Joinville EC SC
1 : 2
Concordia AC SC Concordia AC SC
03:30
CN Marcilio Dias SC CN Marcilio Dias SC
2 : 0
Figueirense FC SC Figueirense FC SC
Brezilya - Copa Alagoas
02:00
AS Arapiraquense AL AS Arapiraquense AL
0 : 0
SC Penedense AL SC Penedense AL
02:00
CS Alagoano AL CS Alagoano AL
6 : 0
Dimensao Saude Dimensao Saude
02:30
Murici FC AL Murici FC AL
0 : 0
AA Coruripe AL AA Coruripe AL
21:15
Zumbi EC AL Zumbi EC AL
21:15
Cr Brasil B AL Cr Brasil B AL
Brezilya - Copa do Brasil
01:15
Sousa EC PB Sousa EC PB
2 : 0
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
01:30
AO Itabaiana SE AO Itabaiana SE
0 : 1
Brasiliense FC DF Brasiliense FC DF
01:30
Anapolis FC GO Anapolis FC GO
1 : 0
Tombense FC MG Tombense FC MG
01:30
Audax Rio RJ Audax Rio RJ
0 : 0
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01:30
Treze FC PB Treze FC PB
1 : 1
Abc FC RN Abc FC RN
02:00
Moto Clube MA Moto Clube MA
0 : 4
EC Bahia BA EC Bahia BA
02:30
EC Sao Luiz EC Sao Luiz
2 : 1
Ituano FC SP Ituano FC SP
02:30
Costa Rica EC MS Costa Rica EC MS
1 : 2
America FC RN America FC RN
02:30
Capital FC TO Capital FC TO
2 : 1
Tocantinopolis EC TO Tocantinopolis EC TO
02:30
Independente EC AP Independente EC AP
0 : 1
Amazonas FC A&M Amazonas FC A&M
03:30
Rio Branco FC AC Rio Branco FC AC
0 : 0
CR Brasil AL CR Brasil AL
03:30
Uniao EC MT Uniao EC MT
1 : 3
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
03:30
Real Noroestes ES Real Noroestes ES
03:30
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
Brezilya - Copa do Nordeste
01:00
EC Vitoria BA EC Vitoria BA
1 : 1
Nautico PE Nautico PE
01:00
Maranhao MA Maranhao MA
2 : 1
SD Juazeirense BA SD Juazeirense BA
03:30
SC Recife PE SC Recife PE
1 : 1
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
Brezilya - Mato-Grossense
02:00
Dom Bosco MT Dom Bosco MT
2 : 2
Mixto MT Mixto MT
Brezilya - Paraibano
22:00
Sao Paulo Crystal FC PB Sao Paulo Crystal FC PB
22:00
Atletico Cajazeirense PB Atletico Cajazeirense PB
Brezilya - Paulista Serie A1
01:45
Associacao Portuguesa de Desportos SP Associacao Portuguesa de Desportos SP
01:45
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
01:00
FC SKA Brasil SP FC SKA Brasil SP
0 : 1
Vila Operaria CE Mariano SP Vila Operaria CE Mariano SP
01:00
GD Sao-Carlense SP GD Sao-Carlense SP
2 : 1
CA Penapolense SP CA Penapolense SP
02:00
Barretos SP Barretos SP
3 : 1
Nacional AC SP Nacional AC SP
02:00
Gremio Osasco Audax EC SP Gremio Osasco Audax EC SP
1 : 2
Rio Branco SP Rio Branco SP
Brezilya - Paulista, Serie A2
01:00
Capivariano SP Capivariano SP
2 : 5
Rio Claro FC SP Rio Claro FC SP
01:30
CA Linense SP CA Linense SP
1 : 1
Monte Azul SP Monte Azul SP
01:30
EC Noroeste SP EC Noroeste SP
2 : 0
Ferroviaria Ferroviaria
02:00
Portuguesa Santista Portuguesa Santista
5 : 5
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
02:00
Velo Clube SP Velo Clube SP
1 : 2
EC XV de Novembro SP EC XV de Novembro SP
02:00
Comercial SP Comercial SP
1 : 1
Oeste FC SP Oeste FC SP
03:00
EC Taubate SP EC Taubate SP
0 : 0
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
01:00
EC Lemense SP EC Lemense SP
1 : 4
GD Prudente SP GD Prudente SP
01:00
SE Itapirense SP SE Itapirense SP
2 : 4
Uniao Sao Joao EC SP Uniao Sao Joao EC SP
01:00
Sertaozinho FC SP Sertaozinho FC SP
3 : 0
RIO PRETO SP RIO PRETO SP
02:00
AD Sao Caetano SP AD Sao Caetano SP
1 : 1
CA Votuporanguense SP CA Votuporanguense SP
02:00
Bandeirante EC SP Bandeirante EC SP
0 : 1
Catanduva FC SP Catanduva FC SP
Brezilya - Sergipano
00:00
Falcon SE Falcon SE
2 : 2
America FC Propria SE America FC Propria SE
02:15
AD Confianca SE AD Confianca SE
02:15
AO Itabaiana SE AO Itabaiana SE
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
01:00
Coxim MS Coxim MS
2 : 2
Operario FC MS Operario FC MS
01:00
Novoperario FC MS Novoperario FC MS
1 : 1
Corumbaense Futebol Clube MS Corumbaense Futebol Clube MS
Cezayir - Ligue 1, Reserves
12:00
CS Constantine CS Constantine
12:00
Aso Chlef Aso Chlef
18:00
Js Kabylie Js Kabylie
18:00
US Khenchela US Khenchela
18:00
US Biskra US Biskra
18:00
Nc Magra Nc Magra
18:00
Usm Alger Usm Alger
18:00
ES Setif ES Setif
18:00
Cr Belouizdad Cr Belouizdad
18:00
AC Paradou AC Paradou
18:00
ES Ben Aknoun ES Ben Aknoun
18:00
Js Saoura Js Saoura
18:00
MC Oran MC Oran
18:00
US Oued Souf US Oued Souf
El Salvador - Segunda Division
00:00
Tiburones de Sonsonate Tiburones de Sonsonate
4 : 0
Csd Vendaval Csd Vendaval
00:00
CD Racing Junior de Armenia CD Racing Junior de Armenia
1 : 1
CD San Pablo Municipal CD San Pablo Municipal
00:00
FC Los Laureles FC Los Laureles
2 : 1
CD Inca CD Inca
00:00
CD Fuerte Aguilares CD Fuerte Aguilares
1 : 3
CD Titan CD Titan
Endonezya - Liga 1
11:00
Bhayangkara FC Bhayangkara FC
1 : 4
PSS Sleman PSS Sleman
11:00
Persikabo 1973 Persikabo 1973
2 : 3
Borneo Samarinda Borneo Samarinda
15:00
Rans Nusantara Rans Nusantara
15:00
Arema FC Arema FC
15:00
Persija Jakarta Persija Jakarta
15:00
Madura United Madura United
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
13:00
FC Nikarm FC Nikarm
Ermenistan - Premier Lig
14:00
FC Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri
14:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
17:00
FC Noah Yerevan FC Noah Yerevan
17:00
FC Urartu Yerevan FC Urartu Yerevan
Fas - Botola Pro D1
20:00
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
20:00
Union Touarga Union Touarga
22:00
Mouloudia Club Of Oujda Mouloudia Club Of Oujda
22:00
CA Youssoufia Berrechid CA Youssoufia Berrechid
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
Deportivo Coatepeque Deportivo Coatepeque
00:00
Comunicaciones FC Comunicaciones FC
05:00
Antigua GFC Antigua GFC
2 : 0
Deportivo Mixco Deportivo Mixco
Güney Afrika - Federasyon Kupası
20:00
AmaZulu FC AmaZulu FC
20:00
Royal AM FC Royal AM FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Jamshedpur FC Jamshedpur FC
17:00
SC East Bengal SC East Bengal
İngiltere - Professional Development Ligi
17:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
17:00
Colchester United Colchester United
İran - Pro Ligi
14:30
Havadar SC Havadar SC
14:30
Shams Azar Qazvin Shams Azar Qazvin
15:30
Sanat Naft Abadan FC Sanat Naft Abadan FC
15:30
Foolad Khuzestan FC Foolad Khuzestan FC
16:45
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
16:45
Esteghlal FC Esteghlal FC
İsrail - Alef Ligi
14:40
Hapoel Bikat Hayarden Hapoel Bikat Hayarden
14:40
FC Holon Yirmiyahu FC Holon Yirmiyahu
15:30
Hapoel Migdal Haemeq Hapoel Migdal Haemeq
15:30
Hapoel Raanana FC Hapoel Raanana FC
21:00
Tzeirey Um El Fahem Tzeirey Um El Fahem
21:00
MS Tira MS Tira
21:30
Hapoel Marmorek FC Hapoel Marmorek FC
21:30
Maccabi Yavne Maccabi Yavne
21:30
Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim
21:30
Maccabi Ironi Ashdod FC Maccabi Ironi Ashdod FC
İzlanda - Lig Kupası A
22:30
Fjolnir Fjolnir
22:30
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
Kamerun - Elite One
15:30
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
15:30
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
15:30
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
15:30
Avion Academy Avion Academy
17:30
AS Fortuna AS Fortuna
17:30
Gazelle FA de Garoua Gazelle FA de Garoua
17:30
Ums De Loum Ums De Loum
17:30
Victoria United Limbe Victoria United Limbe
Kolombiya - Liga Femenina
01:00
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
0 : 4
CA Nacional Sa CA Nacional Sa
Kolombiya - Primera A, Apertura
03:45
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
3 : 0
CD Junior FC CD Junior FC
Kolombiya - Primera B
00:00
CD Cortulua CD Cortulua
2 : 2
Itagui Leones FC Itagui Leones FC
Kosova - Süper Lig
15:00
KF Dukagjini KF Dukagjini
15:00
KF Liria Prizren KF Liria Prizren
15:00
KF Fushe Kosova KF Fushe Kosova
15:00
KF Llapi KF Llapi
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00
AD Sarchi AD Sarchi
3 : 1
Marineros de Puntarenas ADFCF Marineros de Puntarenas ADFCF
00:00
Municipal Garabito Municipal Garabito
0 : 1
AD Cofutpa AD Cofutpa
00:00
CD Escorpiones Belen CD Escorpiones Belen
3 : 2
AD Municipal Santa Ana AD Municipal Santa Ana
00:00
AD Cariari Pococi AD Cariari Pococi
00:00
Aserri FC Aserri FC
00:00
Puerto Golfito FC Puerto Golfito FC
0 : 3
Pfa Antioquia FC Pfa Antioquia FC
05:00
Futbol Consultants Desamparados Futbol Consultants Desamparados
05:00
Limon Black Star Limon Black Star
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
1 : 1
Municipal Liberia Municipal Liberia
04:00
AD San Carlos AD San Carlos
2 : 0
Cartagines Cartagines
05:00
Herediano Herediano
2 : 1
Santos Santos
Kuveyt - Süper Kupa
16:50
Al Kuwait SC Al Kuwait SC
16:50
Qadsia SC Qadsia SC
19:45
Al Arabi Al Arabi
19:45
Kazma SC Kazma SC
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05
Tlaxcala FC Tlaxcala FC
1 : 0
Venados FC Venados FC
06:05
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
4 : 0
Tepatitlan FC Tepatitlan FC
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00
Deportivo Toluca FC Deportivo Toluca FC
1 : 0
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
06:00
Club Leon Club Leon
2 : 3
Cruz Azul Cruz Azul
06:00
CF America CF America
2 : 2
Mazatlan FC Mazatlan FC
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
Dhofar SCSC Dhofar SCSC
16:45
Al-Wehda Al-Wehda
17:30
Bahla Club Bahla Club
17:30
AL Nasr SC (OMA) AL Nasr SC (OMA)
18:45
Al-Seeb Al-Seeb
18:45
Ibri Ibri
Romanya - Liga 2
20:30
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
20:30
CSM Ceahlaul Piatra Neamt CSM Ceahlaul Piatra Neamt
Slovenya - PrvaLiga
17:00
NK Celje NK Celje
17:00
NK Rogaska NK Rogaska
19:30
NK Maribor NK Maribor
19:30
Bravo Ljubljana Bravo Ljubljana
Uganda - Premier Lig
16:00
Bright Stars FC Bright Stars FC
16:00
Express FC Express FC
16:00
Mbarara City FC Mbarara City FC
16:00
Kirinya-Jinja SS Kirinya-Jinja SS
Ukrayna - U19
14:00
Lnz Cherkasy U19 Lnz Cherkasy U19
14:00
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 FC Kryvbas Kriviy Rih U19
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
13:00
İspanya İspanya
0 : 1
Norveç Norveç
17:00
Danimarka Danimarka
17:00
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Avrupa Elemeleri
17:00
İtalya İtalya
17:00
Letonya Letonya
Uluslararası Gençlik Ligi - Viareggio Kupası
17:00
Torino FC Viareggio Team Torino FC Viareggio Team
17:00
Beyond Limits FA Viareggio Team Beyond Limits FA Viareggio Team
17:00
Budapest Honved FC Viareggio Team Budapest Honved FC Viareggio Team
17:00
Ojodu City FC Viareggio Team Ojodu City FC Viareggio Team
17:00
Serie D Selection Viareggio Team Serie D Selection Viareggio Team
17:00
Center National Brazzaville Viareggio Team Center National Brazzaville Viareggio Team
17:00
Alex Transfiguration Viareggio Team Alex Transfiguration Viareggio Team
17:00
FC Mavlon Viareggio Team FC Mavlon Viareggio Team
Uruguay - Kupa Uruguay
03:00
CA Cerro CA Cerro
03:00
Atletico Fenix Montevideo Atletico Fenix Montevideo